O deweloperze

Poznaj nas bliżej

Spółka PMProf Sp. z o.o. sp. k. jest przedsięwzięciem udziałowców związanych są z rynkiem deweloperskim oraz nieruchomości już od wielu lat. Należą do nich trzy osoby: Maciej Kuk, Profesor Henryk Gawron oraz Piotr Łunkiewicz.

Maciej Kuk oraz Profesor Henryk Gawron to doświadczeni przedsiębiorcy działający nieprzerwanie od 30 lat w branży. Uczestniczyli w przygotowaniu do sprzedaży oraz pośrednictwie w sprzedaży większości nieruchomości, na których powstały inwestycje PWD Deweloper – jednego z większych deweloperów w Poznaniu, w tym „Marcelin Park” ul. Świerzawska I i II etap, „Ptasia 16”, Literacka 45 Poznań czy „Osiedle Park Podolany” ul. Jasielska Poznań. Uczestniczyli również w przygotowaniu do sprzedaży, oraz pośrednictwie w sprzedaży nieruchomości, na których powstały także inwestycje jak „Bułgarska 57” Poznań – Inwestycja Vastbouw, „Lawendowe Osiedle” w Łodzi ul. Zamojska – Inwestycja SGI, inne inwestycje Grupy Deweloperskiej Partner.

Są założycielami i wspólnikami Wielkopolskiego Centrum Nieruchomości, które działa na rynku nieruchomości od 2000 roku. WCN prowadzi wielostronną działalność usługową związaną z obsługą rynku nieruchomości, szkoleniami zawodowymi, projektowaniem i budownictwem. Jest firmą o bogatym doświadczeniu zwłaszcza w zakresie obsługi rynku nieruchomości: pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, zarządzania nieruchomościami i doradztwa w inwestowaniu.

Piotr Łunkiewicz – PMProf Sp. z o.o. sp. k.;  Symbio Media Group Sp. z o.o.

Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu kierunek Fizyka specjalność nadprzewodnictwo wysokotemperaturowe. Inwestor kilku spółek technologicznych. Od czterech lat jako inwestor oraz Prezes Zarządu zajmuje się między innymi produkcją innowacyjnych folii elektrostatycznych znajdujących swoje zastosowanie również w poligrafii. W ramach inwestycji LakeCity wniósł teren, na którym powstaje osiedle.

MAKE A GENERAL ENQUIRY

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipis elit, sed do eiusmod tempor.

+585 889 996 96 sageninfo@gmail.com 184 Main Collins Street Victoria
fb tw in
a
Get In Touch With Us Today

Welcome to Sagen, a modern platform perfect for showcasing your properties.

+585 889 996 96 sageninfo@gmail.com 184 Main Collins Street Victoria
fb tw in